Ana Sayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Domain veya alan adı nedir?

Bir domain name veya türkçe ifade edersek alan adı, firmanıza vey şahsınıza ait olarak herhangi bir alan adı tescil hizmet sağlayıcısından kiralamış olduğunuz spesifik olan web adresidir. Örneğin bizim alan adımız "bfgyazilim.com" dur.

Web hosting nedir?

Web hosting ya da dilimizde ifade edersek, web barındırması aylık olarak web sitenizin internette erişilebilir olmasının sağlanması için bu hizmeti veren kuruluşa ödenen hizmet bedelidir.

Yazılımı aldıktan sonra teknik destek veriyor musunuz?

Teknik ekibimizden dilediğiniz zaman telefon ya da emaille destek alabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz size dilediğiniz konularda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Birden fazla domain kullanabilir miyiz?

Tabi ki kullanabilirsiniz. Ancak domainlerinizden bir tanesi ana domain olmak zorundadır. SSL sertifikası ana domain üzerine lisanslanır. Diğer domainler ana domaine yönlendirilir.

Serverlarınız yeterince hızlı mı?

Serverlarımız donanımsal olarak Çift Xeon işlemci ve 64 GB ram özelliklerine sahip HP ve DELL marka serverlardır. Dolayısıyla konfigürasyonları çok ileri düzeydedir. Hat limiti olarak da herhangi bir kullanım limitimiz bulunmamaktadır. Dolayısıyla hız olarak bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Güncellemelerden ücretsiz faydalanabiliyor muyuz?

Yazılımımızın güncel sürümlerinden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.

Bir kullanım kılavuzunuz var mı?

Resimli anlatımlı kullanım kılavuzumuz mevcuttur. Gayet açıklayıcı ve ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Dilediğiniz zaman başvurabileceğiniz bir kaynaktır.

Google a kayıt yapıyor musunuz? Hemen Google da çıkar mıyız?

Google arama motoruna sisteminiz otomatik olarak tarafımızca kaydedilmektedir. Fakat bu kayıt işleminin sonuçlarını 1-2 gün içerisinde görme olasılığını bulunmamaktadır. Günlük 100.000’lerce site Google tarafından yeniden güncelleniyor ve bunlar zaman alıyor. Sizin siteniz de ortalama 15-20 gün içerisinde tüm ürün sayfalarında indexlenmiş olacaktır.

Üyelere toplu mail yollayabiliyor muyuz?

Üyelerinize toplu mail yollayabilirsiniz. Hatta üyelerinizi belli gruplar altında toplayıp mailler yollayabilirsiniz. Örneğin üyelerinizi bay ve bayan olarak gruplandırdığınızı düşünelim. Bir kozmetik ürünün sadece bayanlara yollayabilirsiniz.

Ödeme şekliniz nedir?

Ödemeler %50 peşin %50 si projeniz tamamlandığında alınır. İçeriklerin tümünün bizim tarafımızdan girilmesi durumunda ek ücret talep edilir. Seçtiğiniz paket tasarımların içindeki özelliklerin dışında talep edeceğiniz özellikler ücrete tabidir.

Web sitesinin tasarlanması ne kadar zaman almaktadır?

Web sitesinin tasarımının zaman planlaması sitenizin büyüklüğüyle, karmaşıklığıyla ve içerdiği diğer özellike veya modüllerin kapsamı ile doğru orantılıdır. Ortlama olarak AD Yazılımlarının kurulumları maksimum 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
Kurumsal
Kampanyalar
Bayilik
Neler Yaparız
Referanslar
Yazılımlar
Fiyatlar
Satın Al
Banka Bilgileri
Sıkça Sorulanlar
İletişim

AD KURUMSAL »

» Kurumsal
» Referanslar
» İletişim
» Fiyatlar
» Yazılımlar
» Banka Bilgileri

HIZLI İLETİŞİM »

T. 0 (212) 554 04 10
E. info@adkurumsal.com
Bahçelievler Mah. Bağcılar Cad. No: 21 1/1A Bahçelievler / İstanbul

SOSYAL MEDYA »